Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2010, 01:09   #701
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ogłoszenia parafialne:

1. Tura potrwa do soboty godziny 24.00

2. Zgodnie z obietnicą, ten post jest lepszy niż poprzedni, choć jeszcze do ideału sporo mu brakuje,

3. Zak został wprowadzony w społeczność Warowiczów.

4. Panowie, na razie gracie we dwójkę.

5. Jeśli chcecie pogadać z kimś z postaci nieaktywnych to spróbuję się w nie wcielić... O ile gracz nie wróci wcześniej.

6. Zbliża się drugi rok Serca

7. Zbliża się koniec Serca

8. Jeśli powróci mi forma pisarska to być może wrócę po maturze z nową propozycją: "Serce Nocy: Smocza Krucjata". W przeciwnym wypadku... powrócę z tym projektem później lub nie powrócę (w sensie nowej sesji, naturalnie)

9. Oczywiście będę się starał poprawić, by wrócić jakościowo przynajmniej do czasów sprzed wszelkich kryzysów.

10. Dialogi jak zawsze, na gg.

11. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem... jeśli jednak by tak się stało, niewątpliwie dodam niepamiętaną rzecz do tego postu

12. Powodzenia
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline