Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2010, 20:38   #29
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Po zachowaniu , bo przecież nie mam wglądu w kartę twojej postaci, czy mam? MG również nic mi nie mówił, zachowujesz się jak ktoś z półświatka a na złodzieja mi nie wyglądasz.

Przewidując, że będziesz się spierał wyjaśnię dogłębniej:

- wchodzisz do karczmy, siadasz milczysz, obserwujesz wszystkich i się czaisz. - czy tak twoim zdaniem zachowuje się przeciętny mieszkaniec imperium? mieszczan , chłop, czy rzemieślnik? nie.
Ogólnie zachowanie masz podejrzane, co ktos kto przebywał w podobnym srodowisku rozpozna w ciągu chwili, czy ja wiedziałem że masz dokładnie profesje oprych? nie, nawiasem mówiąc nadal tego nie wiem, bo to że piszesz to w komentarzach nie znaczy jeszcze że tak jest, a mnie to nawet nie interesuje. Dla mnie - tfu, dla Tupika, twoja postać jest typem spod ciemnej gwiazdy - ii jak wolisz mogę używać takiego tytułu, zamiast prostego oprych, drab, bandyta, bandzior, podrzynacz gardeł czy zbójokrążca

pozdrawiam
 
Eliasz jest offline