Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2010, 10:01   #19
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Podsumowanie (oczywiscie złośliwe)

Dziękuję wszystkim za udział w ankiecie... Ilość oddanych głosów poraża.
W ramach podsumowania tylko kilka kwiatków:

Alaron Elessedil: Gratuluję próby podejścia mnie, ale nie zamierzam się przyznawać publicznie, że jestem telepatą i grzebie w umysłach innych osób. Więc oficjalnie nie wiem co miałeś na myśli zaznaczając "inny"... Chyba, że nie zorientowałeś się, że jest to pytanie otwarte...

Macharius i Onslo - cieszę się, zę zgłosiliście się na GMów... Bo chyba tylko tak można rozumieć oddane przez Was głosy...

Kilka osób proszę o powrót do podstawówki - tam uczą czytania ze zrozumieniem i liczenia do 2 (słownie: dwu). To, ze technicznie można było zaznaczyć więcej opcji nie znaczy, że taki był zamysł...




Teraz trzeba tylko pomyśleć co z tym zrobić dalej i ustalić jaką sesję bierzemy na warsztat jako pierwszą.

Pozdrawiam serdecznie...
 
Aschaar jest offline