Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2010, 23:39   #661
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Nie żebym się czepiał naszego MG, ale moze warto zapytać graczy o opinię przed puszczeniem akcji dalej ? Nie wydaje mi się, żeby spóźniał się ktoś ponad tydzień by były potrzebne takie kroki. Wcześniej jesli dochodziło do posunięcia akcji dalej bez odpowiedzi każdego padało chociaż pytanie czy wszyscy się zgadzają lub czy dana "spóźniająca" się postać nie ma nic przeciwko bo np nie ma nic ciekawego do napisania.

Miałem odrobinę więcej zajęć w tym tygodniu co jest rzadkością, więc nie odpisałem tak szybko. Chciałem dać posta jutro, a tutaj już akcja dalej poszła...głupio się z tym czuję. Na przyszłość chciałbym być chociaż zapytany.
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline