Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2010, 16:04   #20
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Cóż... skoro twoja postać to półelf, to ok. Po uściśleniu przez Midnight rasy jej postaci zmienię nieco post. Być może coś przeoczyłem. Wyszedłem z założenia, że osoba urodzona i wychowana w mieście, w którym nie trudno spotkać na ulicy krasnoluda, elfa, ogra czy innych przedstawicieli ras tego świata, bez trudu rozpozna rasę przybyłych gości.

Długo szukałem awatara. Mój pierwszy i najbardziej mi pasujący okazał się za duży (miał za dużo kB). Ten mi odpowiada. Moja postać wygląda tak jak na załączonym obrazku. Co do charakteru to może uznajmy, że pan z obrazka po prostu "drze mordę" na kogoś. W założenia moja postać to dosyć twardy gość. Nie jest może wirtuozem manier, ale to dobry inżynier, który potrafi nawrzeszczeć na podwładnych. Potrafi się pośmiać i pomarudzić. I takie tam
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline