Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2010, 13:48   #6
Hibernator
 
Reputacja: 1 Hibernator nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Minty Zobacz post

@Topic

A ja się pobawię w pana redaktora .


Kiepski argument... Powiedziałbym nawet, że fatalny. Albo argument, albo wniosek, nie wiem które tam było pierwsze .


Fakt, że w dalszej części wypowiedzi rozwiewasz tajemnicę upadku tej cywilizacji oczywiście niczego nie zmienia, racja?
A nazwa ,,MindNet" jakoś psuje klimat.


Wiem, że to był celowy zabieg, ale takie triple combo trochę daje po oczach.


Nie jest przyjazny, albo jest nieprzyjazny.


Oczywiście nie wszystkie miasta i planety zostały zniszczone(chociaż fakt, że miasta przetrwały wyraźnie sugeruje, iż ocalały również planety ), mimo wszystko stanowi to jedynie małą cząstkę dawnego imperium ludzi (ale naciągane...).


Nikt tak naprawdę, nie wie co się stało, ani jak do tego doszło.
Instruktażowych.
Ostatnie zdanie ogólnie nie ma sensu.


Ludzi, ludzi, ludzi, ludzi...
Po całym ludzkim wszechświecie grasują legiony Degeneratów, ludzi opętanych Wirusem.
Dodatkowo określanie wszechświata mianem "ludzki" jest nieco dziwne. A jest jakiś inny wszechświat?


No to jest chyba jasne... Jakby nigdy nie żyli, to kto by o nich pisał?
Tak brzmi to zdanie...

Dobra, odechciało mi się...


Co do systemu, to gdybym miał w to grać, to chciałbym przede wszystkim więcej informacji. Pomysł fajny, niestety(zawsze musi być to cholerne niestety...) na pomyśle się skończyło. Z dużej chmury mały deszcz. Dodatkowo te "Legiony Degeneratów" jakoś mi nie podchodzą.
Nastawianie gry głównie na walkę to też kiepski pomysł. Takie cuś to nuda przez duże EN.
Przykro mi, ale zdarza się każdemu.
Nie pozostaje mi nic więcej, jak liczyć na to, że kiedyś znajdziesz czas, aby to wszystko poprawić i zamieścisz rekrutację na lastinn. Chętnie wysłałbym wtedy kartę.

PS. Jeżeli masz problemy z poprawnym używaniem polszczyzny, to używaj officowego Worda. Z reguły to przynosi jakieś tam profity .

Pozdrowienia, M.
Zdaje sobie sprawę, że projekt ma wiele dziur, ponieważ nie przeszedł żadnej korekty. Myśli w mojej głowie podpowiadają mi jak te dziury załatać. Tylko nie mam możliwości czasowych by poprowadzić ten projekt samodzielnie. Dlatego szukam ludzi, którzy chcieliby poświęcić trochę czasu.

Jeśli chodzi o poprawną polszczyznę niby jestem jakimś tam dys... ale to nie usprawiedliwia. W tym wypadku zabrakło przejrzenia tekstu jeszcze raz i poprawienia zdań o wadliwej konstrukcji.

Cytat:
Napisał Minty Zobacz post
Nie jest przyjazny, albo jest nieprzyjazny.
Tu trochę przesadziłeś, każdemu może się przypadkowo wcisnąć spa cja.

Tak czy siak, dzięki za praktyczne podpowiedzi.

Pozdrawiam
 
Hibernator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem