Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2010, 14:00   #31
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arango Zobacz post
Icarius - gdzie napisałeś w KP że Theon ma tak wyborny słuch ? Być może ja to przeoczyłem, ale nie widzę nigdzie.
Powiedziałem jedynie że słuch miał nieproporcjonalny do wzrostu. Nie oznacza to od razu że jest wyborny. Ale oznacza jedynie że jest dobry. Uznałem że to już akurat szczegół bo miałbym w KP rozpisywać się o wszystkich drobnostkach? Być może źle pewne rzeczy interpretuje musicie wybaczyć po raz pierwszy gram przez forum. I pewnie jeszcze nie jedna rzecz umknie mej uwadze. To akurat chyba był szczegół kosmetyczny.

Cytat:
Napisał Arango Zobacz post
Icarius za Chiny ludowe nie mogę dodać tego avatara do panelu sesji. Przyznam nie wiem czemu.
Kurde a ten awatar tak wybitnie mi pasuje to się zrobił problem....

Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Dobrze by było, gdyby Theon podał ten wzrost...
W zasadzie z powodu "stanu umysłu" podczas pisania posta nie wiedzieć czemu minąłem opis postaci. Nadrobię to w najbliższym poście. Co do Theona jest on jak wspomniał MG karłem czyli człowiekiem chorym i przez to posiadającym taki a nie inny wzrost. Theon ma metr wzrostu.
 
Icarius jest offline