Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2010, 14:46   #1
szymx
 
Reputacja: 1 szymx nie jest za bardzo znany
[Neuroshima 1,5]Zapora

Opis sesji
Las Vegas .

Dzień powoli ustępował nocy ,powoli zapalały się neony barów ,burdelów i kasyn podczas gdy zwykli mieszkańcy mogli tylko tylko o tym pomarzyć ,jedna elektrownia już miastu przestała wystarczać.
Grupa ludzi powoli zmierzała ku interesowi Johna Locke jednego z Mafiozów LV.
Drzwi się otworzyły cała trójka wkroczyła do baru jak to baru :Lada , kilkanaście stołów , maszyn do gier ,ruletka. Na oko można było dostrzec dwudziestu ludzi bawiących się ,pijących,cpających i korzystających z "usług" dziwek i bawiących się w rytm muzyki dochodzącej ze sceny ,co bardziej zamożny szli do wynajętego pokoju na górze i tam zdala od ludu brali tornado albo odbywali grę wstępną.
Jeden z mężczyzn na oko 20-latek odłączył się od grupy i podszedł do baru .
-Co podać Bimber ,tornado czy usługi pięknej Suzi ?-Spytał barman.
-Interesuje mnie robota dla pana Locke.-odrzekł tenże mężczyzna.
-Ah,no dobra .DAVID RUSZ D***** I PODEJDŹ TUTAJ !-Krzyknął obsługujący .
Reszta postanowiła podejść do kumpla.Poczym jak trafiony gromem przyleciał David sapiąc rzekł -Czego k**** chcesz ?-Patrzył na barmana jakby chciał go zabić.
-Zaprowadź tych trzech do pana Locke ,zgłosili się w sprawie roboty.
-Eeee dobra to zmienia postać rzeczy ,chodźcie za mną zaprowadzę was do szefa tylko okażcie mu szacunek , ostatni cham który się mu naprzykrzał skończył w kartonowym pudle wysłany do Filtydelfii dzieciom na pożarcie-ostrzegł grupkę David.Po czym weszli na schody i wleźli na czwarte piętro .
-To tutaj ,zapowiem was i zaczekam tu na was.-Po czym na chwilę odszedł do gabinetu i po chwili wrócił oznajmiając że "Don" Locke oczekuje ich sam zaś usiadł na fotelu i wyjął piersiówkę.Po czym weszli do gabinetu lekko bojąc się że nie wyjdą żywi z tego spotkania.Gabinet był średniego rozmiaru a jedna ściana była oszklona na wprost niej stało drewniane biurko przy którym siedział wysoki brunet.
-Witam panów ,jestem John Locke właściciel tego przybytku.-Po czym ,wstał podszedł i każdemu z osobna uścisnął rękę.Po czym powtórnie zajął swe miejsce i kontynuował-Zapewne wiecie że od jakiegoś czasu ta jedna elektrownia nie wystarcza miastu ? Mnie to też nie idzie na rękę bo brak prądu i jedna działka prochów do wyrzucenia.A zapotrzebowanie ciągle rośnie i w tym cała rzecz .-Znowu wstał od biurka podszedł do sciany i pokazał na horyzont.A cała trójka się przypatrywała .
-Co to ?-Spytał się jeden.
-Zapora Hoovera,chyba największa elektrownia wodna na świecie przed wojną,ale gdy dowiedziano się o wojnie zakręcono zawory woda zaczęła zalewać tereny przyległe zamokły a w dół zapory osiedliły się mutki i jacyś p********* ludzie , a ja tydzień temu wygrałem ten teren w karty ,macie uruchomić ponownie elektrownie dane macie w tej kopercie co zrobić David powie wam resztę ,żegnam .Grupka powoli opuściła pokój.

Sesja:Szukam 4 osób chętnych grać będziemy kiedy będzie wolny czas .
Proszę o zgłoszenie się w tym temacie jedna postać musi pochodzić z Vegas.(kto chce niech napisze )Detale uwzględnimy później .
Jest ktoś chętny ?
Obecnie :
Han27 - Viner Tradh Karta + Formularz przysłana
Morsfinek -Tija - Prawie dobrze ale się trochę wyklepie kartę + formularz
Fallenhuman - Reguel Santi -KP i Formularz przysłanie
Roni - Max Wilanowski -KP i Formularz .
Niniejszym rekrutacja zostaje zamknięta a sesja zacznie się piątek albo sobotę.
 

Ostatnio edytowane przez szymx : 24-02-2010 o 09:22. Powód: Nowy potwierdzony gracz
szymx jest offline