Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2010, 10:16   #21
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Ogłoszenie wyników rekrutacji.

Na wstępie chciałem jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy zainteresowali się rekrutacją i włożyli trud w przygotowanie kart postaci.

Wybór był trudny i na swój sposób kompromisowy. Odpadły karty ciekawe i dobre, ale nie pasujące do miasta czy historii a nawet do innych... Ciężko jednak akceptować kartę postaci, która wszystko olewa i nie wykazuje żadnych chęci współpracy z innymi przez cale swoje nieżycie; czy otwarcie przyznającej się do wrogości w stosunku do określonych klanów...

Wybrałem więc postaci, o których wydaje się, że będą w stanie jakoś z sobą współpracować... W kilku przypadkach konieczne będą jeszcze kosmetyczne poprawki czy uzgodnienia dotyczące detali... Nie wpłyną one jednak na postać jako taką, więc myślę, że nie będzie problemu.

*****

Aby nie przedłużać (kolejność przypadkowa):

Slan jako Samara Wasiliewna
Radogost jako Yusuf Emre El Sidis
Vampire jako Sebiemir
Merill jako Roland de Tolero
Kset jako Mieczysław Czarny
Garik jako Alex

Dwie inne postacie zostały odesłane do graczy z prośbami o wyjaśnienia / modyfikacje, ale ponieważ jakoś odpowiedzi nie widać - może do nas dołączą, a może nie...

*****

Wątek komentarzy tutaj:
Wątek sesji tutaj:




Proszę o przeniesienie wątku do archiwum w dniu 10 lutego 2010.
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 09-02-2010 o 10:28. Powód: data
Aschaar jest offline