Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2010, 12:03   #4
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację


Cytat:
Hanami uaktualnia cały czas swoje zapowiedzi. Wiemy już, że pojawią się trzy nowe pozycje oraz dwie kontynuacje i jedno zakończenie wydanej serii. Zapowiedzi wyglądają następująco:
- 26 luty - „Solanin” #2 (ostatni tom)
- marzec - „Anagram”, Odległa dzielnica
- kwiecień - „Suppli” #9 (przedostatni tom)
- maj - „Balsamista” #6

A w czerwcu najnowsza zapowiedź od Hanami, czyli pierwszy tom mangi pt. „Mój rok” zatytułowany „Wiosna” znanego nam już w Polsce Jirō Taniguchiego. Wydawnictwo opisuje ten tytuł następujaco:

„Capucine” jest małą, radosną, ciekawą świata dziewczynką z zespołem Downa. Ma kochającą rodzinę, która stara się zapewnić jej normalne życie, pełne miłości i szczęścia. Nie zawsze jednak spotyka się to ze zrozumieniem czy tolerancją ze strony innych ludzi. Wychowywanie specjalnego dziecka to trudne zadanie – pełne małych radości, ale również chwil zwątpienia.

„Mój rok” to pierwsza z czterech części wzruszającego komiksu, którego główną bohaterką i narratorką jest ośmioletnia dziewczynka. Mimo, iż Capucine postrzega świat nieco inaczej, czuje, cierpi i kocha jak każdy z nas.

64-stronicowy komiks w rozmiarze 240 x 320 mm i twardej oprawie. Cena: 39,90 zł.
za: Zapowiedzi od Hanami
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem