Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2010, 12:29   #28
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Drodzy parafianie - Jak widzicie , sesja nie pędzi jak szalona ... Ale mam nadzieje, że jakoś to przetrzymamy wspólnie. Przepraszam nowych graczy, gdyż takie zastoje pewnie nie zachęcają :/.
Obecnie nie mam jednak dostępu do internetu, więc nie mogę napisać czegoś odpowiedniego. ( w Kawiarence nie potrafię się do tego zebrać :/...)
Kłopoty te są (mam nadzieje) przejściowe, i niedługo wszystko powinno powrócić do normy.

Do listy graczy , zostanie dodany kolejny . Może dodać swojego 1 posta , i zakładamy , że postacie McNiel i jego są w Shiroi Kami w tym samym czasie - czyli poniekąd możecie nawiązać kontakt (być może rozmowa między postaciami) , lub możesz w inny sposób odnieść się do jej posta.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline