Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2010, 13:00   #2
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Witam MG i graczy, na wstępie dzięki za przyjęcie mnie do sesji postaram się nie zawieść kredytu zaufania.

Moje gg 4119451

Choć osobiście myślę że o wiele lepiej do prowadzenia rozmów i tworzenia wspólnych postów nadają się google doc, myślę, że po pierwszych wstępnych postach zaczniemy współpracować właśnie na google doc.

Co do języka to faktycznie popieram pomysł używania języka współczesnego, bo co prawda kilka archaizmów dałbym radę wymyślić czy napisać, ale na dłuższą metę byłoby to trudne no i wymagało stosowania takiego języka od wszystkich.

EDIT : opis mojej postaci ukaże się w pierwszym poście, chcę zacząć od wklejenia avatara ale w biurze mi nie wychodzi, spróbuje po powrocie do domu.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 10-02-2010 o 12:37.
Eliasz jest offline