Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2010, 10:38   #480
Judeau
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 1 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Po pierwsze - mam wrażenie, ze panowie nie zrozumieli o co ja mam pretensje a o co nie mam, co dziwne, bo dość wyraźnie to napisałem. A jeśli jednak zrozumieli, to wychodzimy z ogromnie różnych punktów odniesienia i nie bardzo mamy w tym temacie o czym dyskutować.

Co do Kelliego, to ja dobrze wiem, że ty byś się bardzo cieszył jakbym ja wypadł, hyhy. Nie traktowałem tego od początku jak katorgę. Zaczęło mnie to dotkliwie męczyć ostatnio. I czy olewałem sesję? Pisałem niemal zawsze w terminie, chyba raz nie zdążyłem bez usprawiedliwienia, moja wpadka. Tobie oczywiście chodzi, że nie interaktowałem z innymi i oh, śmiałem na Elitoka patrzeć jak na bachora, za którego zresztą elf go nie uważał, natomiast ja osobiście - tak. Otóż ja mam bardzo małe doświadczenie w prowadzeniu interakcji, dodatkowo, z tej samej niewiedzy wziąłem bardzo aspołeczną postać, więc postanowiłem się skupić na jego psychice, pokazać odmienność rasy elfickiej. Spróbować napisać jej jakość na nowo, tak ja to widzę. Może pokazać ludziom, czy nie fajnie coś innego z tą rasą zrobić. Dochodziły mnie głosy, że mi się to udawało, więc brnąłem w to, aż zapędziłem się w ślepą uliczkę, kiedy już nie miałem specjalnie siły ani tematów, żeby pisać o psychice a nic innego robić nie mogłem poza wątkiem z Araią, który moim zdaniem był wspaniały. Ja już powiedziałem Eleanor, że jednym z czynników dla których kończę sesję, jest właśnie to. Stworzyłem niegrywalną postać i nie umiałem się, poza wąskim obszarem, odnaleźć w jej świecie. To nie jest mój grzech czy wina – to moja niekompetencja.

BTW: Kelly: ” Szkoda, że nie zaproponowałaś, że po prostu jesteś w stanie napisać jeszcze parę postów, żeby GM mógł przygodę jakoś przestawić.” – Nawet nie przeczytałeś mojego posta, co?
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline