Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2010, 12:32   #173
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
 
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r's Avatar
 
Reputacja: 1 c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetny
Przeczytałem ściągawkę - dobrze, że zwróciłeś uwagę na mojego byka z imieniem mędrca, zaraz poprawię. A rzeka płynąca przez dolinę nazywa się Vagwasser. Nie wiem tylko czy był sens linkowania grafik. Ze względu na żenujący poziom świadczonych usług jakiś czas temu zmieniłem witrynę hostującą moje grafiki z imageshack na tinypic. Część dalej jest na tej pierwszej ale tylko do momentu, gdy znajdę wolną chwilę i je przeniosę. Tak więc za jakiś czas część linków będzie martwa.

EDIT:

A sokoro o linkowaniu mowa - ktoś z Was orientuje się czemu w łączach do innych postów z forum pojawiają się tytuły wątków w nawiasach?

EDIT2:

Przeglądając ostatnio sesję zauważyłem, że ilustracja Fay na pierwszej stronie padła.

EDIT3:

Chwilami trudno mi pojąć Wasz tok rozumowania (choć podejrzewam, że bywają momenty, gdy mój sposób patrzenia na pewne sprawy wydaje Wam się równie niezrozumiały).

EDIT4:

Odnośnie mojego posta. Miał pójść wczoraj ale coś mi wypadło, tak więc wstawiam dopiero teraz. Dokument, w którym przeprowadzimy dialog znajdziecie tutaj.
 
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.

Ostatnio edytowane przez c-o-n-t-r-a-c-t-o-r : 12-02-2010 o 21:18. Powód: uzupełnienie posta
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest offline