Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2010, 16:27   #7
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Jestem mile zaskoczony tym, co napisał Hibernator. Spotykam się dość często z „autorkami”, które nie reprezentują sobą kompletnie niczego, są wtórne, albo niejasno opisane, zdarzają się też „systemy” o dziwnych nazwach i jeszcze dziwniejszej fabule pisane przez dzieciaki. Mam nadzieję Hibernatorze, że mi wybaczysz, ale gdy ujrzałem nazwę tematu uznałem, że to jeden z takich systemów. Oczywiście, byłem w błędzie

Uważam, że masz naprawdę dobry pomysł! Co prawda, nie ma tu w ogóle mechaniki, a sam świat jest opisany dosyć pobieżnie, ale wystarczająco dobrze ujmuje istotę rzeczy, by móc go porządnie rozbudować. Jestem nawet skłonny stwierdzić, że może to być hit wydawniczy, jeśli tylko poświęci mu się dużo czasu i naprawdę dokładnie opisze.

Powinieneś jednak zmienić nazwę systemu (tego czegoś, co jest obecnie nawet nie potrafię wymówić ani zapamiętać ). Poprawienie błędów gramatycznych w tekście także mogłoby go poprawić

W przeciwieństwie do Minty’ego nie zauważyłem w systemie aż tak wielu niespójności, choć rzeczywiście niektóre orty kłują w oczy Jest też parę fabularnych niedociągnięć, również wskazanych Ci przez Minty’ego, ale jak już napisałem, ogólnie system jest spójny.

Sądzę też, że MindNet nie jest taką złą nazwą, ale mimo wszystko możnaby poszukać jakiegoś zamiennika.

Pomysł bardzo mi się podoba i chętnie w nim pomogę
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem