Wątek: In memorial
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2006, 17:02   #26
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Sesja w radosny Crossover świato mrokowy, to znaczy były sobie 4 wampiry (w tym jeden npc mg) i Eutanatos.

Wampiry na początku radosne hasła pt: 'o, jedzenie'a nawet: 'o stary ja bylem sprytny , zapasy ze sobą wziełem', bo ani mg, ani ja jako gracz ani mru mru kim gram - oficjalnie gul jaki zginał ostateczna śmiercią.

Ostatnią deklaracją złożoną przez Ventru było - 'to ja ją dominuje, każe zastrzelić strzałem w głowę resztę, a potem ją spijam...'

Głowa Ventrue niewiadomo gdzie< chyba na dnie oceanu> a reszta pod stopami...a potem..mnie tu nie ma....<korespondencja rulez...> reszta wampirów chyba nigdy sie nie dowiedziała co sie wtedy stało w schronieniu tego Ventru...
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem