Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2010, 12:16   #9
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Do systemowego ortodoksy mi daleko

Ponadto - postacie Wasze są przyjezdnymi w Konstantynopolu, często przyjezdnymi z daleka, i pewne różnice w pojmowaniu świata i różnice językowe są nawet wskazane i "klimatyczne". Przykładowo "khainita" Kseta. Do czasu, aż nie jest to przesada, czy jawne złamanie zasad - mnie pasuje. Gra ma sprawiać frajdę wszystkim uczestnikom dlatego zachęcam do dzielenia się uwagami i pomysłami!


Co zaś się tyczy obecnej sceny. Na pytania zdane w Waszych postach będę odpowiadał przez PW, aby odpowiedź wstawić do swojego posta. W następnej turze Lucien zrobi jeszcze jakieś podsumowanie i wspomni o kilku rzeczach, po czym pozostawi postacie same, aby miały czas na jakaś dyskusję i ustalenia; oczywiście jeżeli postać uzna to za celowe. Do tej dyskusji utworzę jakiegoś google.docs'a.
Aby było jasne - z punktu widzenia mojego - jest to najzupełniej obojętne czy postacie będą się poruszały razem czy w jakichś grupach. ;]
 
Aschaar jest offline