Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2010, 17:29   #46
Jumper
 
Jumper's Avatar
 
Reputacja: 1 Jumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znany
Co do czaru to luzik. W czarach chodzi o to, że coś bierze się z niczego jeżeli jest przyzywane. Czy jest to portal czy jakaś wyrwa w czasoprzestrzeni mi to wisi, ważne jest, że rój może być przyzwany kiedy się chce.]

Nie czytałem jeszcze postów, bo nie mam czasu, ale dziś się tym zajmę wieczorem i odpisze w sesji.

INFORMACJA (WAŻNA): Proszę nie dopisywać już postów i zostawić tak jak jest. Bo wyjdzie na to, że sami sobie będziecie prowadzić kampanie odpisując ciągle i dodając jakieś krótkie wypowiedzi. Wiadome jest, że to sesja PBF więc zawsze ktoś odpisze po Tobie i zawsze da się na to coś dopowiedzieć, ale koniec z tym bo się wszystko rozłazi. Nie mam czasu siedzieć na lastinn 24h, bo jestem zajęty w dzień i nie dam rady odpisywać od razu jak wy wszyscy odpiszecie. Spokojnie czekajcie na mojego posta, bo niektórzy są w gorącej wodzie kompani.

Robicie pełno akcji, a nawet nie wiecie, która z nich się powiedzie, a może coś wcześniejszego uniemożliwi wam dalszą rozgrywkę, pamiętajcie o tym.

Jeśli dalej tak będzie to zaczniemy prowadzić rozmowy na PW, albo wprowadzę limit 2 postów w ciągu kolejki na gracza, nawet jeżeli coś zostanie niewyjaśnione....

Uff... to na tyle i proszę już nie dodawać postów.

Proszę o wyrozumiałość i czekać na mojego posta..
 
Jumper jest offline