Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2010, 22:01   #13
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Wolał bym uniknąć raczej graczy z rangą kapitańską na starcie, możecie się za to starać o takową w trakcie gry i nie ukrywam, że taka możliwość jest jeżeli się postaracie. Porucznicy są zajęci wszyscy a Kapitanów brakuje w 3, 5 i 9 oddziale nadal, po zdradzie Aizena, Tousen i Ichimaru. W tych oddziałach funkcję Kapitańskie sprawują porucznicy. Właściwie porucznika brakuje w 12 oddziale pod komenda Kapitana Ukitake ale na razie tak ma zostać. A dlaczego, dowiecie się później.

A pierwsze pytanie. Wcielam się w każdego NPC którego spotkacie na swojej drodze ale planuje wprowadzić moja autorską postać jako jeden z graczy, aczkolwiek to jeszcze muszę przemyśleć. Zobaczyć jak gracie i przede wszystkim jakie macie postacie.

Co do mocy zampaktou. Szczerze wolał bym uniknąć czegoś takiego, jednak nie zakazuję tego. Jeżeli naprawdę nie macie pomysłów albo wyjątkowo wam się jakaś moc podoba to możecie ją "pożyczyć" jednak proszę wtedy o zmianę wyglądu danego zampaktou, jego imienia i wszystkiego co się da. Odpowiadając dosadnie, nie, nie możecie zrypać wszystkiego, jedynie efekt. If you know what i mean.

Jeszcze jedno, mała pomoc, mam nadzieję, że moderacja mnie nie za to nie zjedzie (pozdrawiam Kerm i sie poprawie ) ale wklejam link do pomocnej strony na temat bleacha, macie opisane wszystko, techniki walki, wszystkie kidou i ich poziomy, oddzialy z ich znakami, kapitanami i porucznikami, bardzo pomocne i sądzę, że się przyda każdemu kto ma chęć na tą sesję (wklejam także w poscie startowym)
Bleach
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"

Ostatnio edytowane przez Manni : 13-02-2010 o 22:09.
Manni jest offline