Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2010, 22:40   #16
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Nie żebym miał coś do kinówek ale tak, opieramy się na mandze. Deadline do marca lu wyczerpania limitu chętnych (każdy kto się zdeklaruje dostanie szanse na napisanie kp, chyba, że minie 1 marzec) a Famirze, trochę ślepy jesteś

Co do Ban-kai. Hmm, właściwie nie ma za i przeciw by było lub też nie. Nie jest niezbędne w sesji. Chciałem dać wam puścić wodzę fantazji i szczerze powiedziawszy trochę mnie zaskoczyliście. Ale macie rację. Zdobywanie formy Ban-kai odkrywa nieco nowych możliwości w sesji. Trochę ulepszę scenariusz dzięki temu i mam narzędzie do nagradzania postaci, hmm...

Dobrze, forma Ban-kai niedostępna, wprowadzam coś jeszcze, proszę o opisanie (nie rozpisujcie się aż nadto) świata wewnętrznego oraz wyglądu zmaterializowanego zampaktou (avatar mile widziany) wykorzystam to w odpowiednim momencie, raz jeszcze post startowy zaktualizowany.

Espada i arrancarzy (przynajmniej Ci o których istnieniu wiecie) przestali istnieć wraz z Las Noches które zostało zrównane z ziemią. Niedobitki być może zostały ale nikomu raczej nie widzi sie zapuszczać do Hueco Mundo żeby to sprawdzać po takim czasie. Istnieje oficjalnie jeden Arrancar o imieniu Nel i jest on pod opieką Shinigami i w szczególności Ichigo, ale ta wiedza na nic w sesji się nie przyda
Tak więc nie, jesteście tymi dobrymi
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"

Ostatnio edytowane przez Manni : 13-02-2010 o 22:46.
Manni jest offline