Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2010, 20:04   #166
Abeir Lissear
 
Abeir Lissear's Avatar
 
Reputacja: 1 Abeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Kroni.PJ Zobacz post
Wydaje mi się, że chodziło o test na chuunina, a nie o Ciebie ...

Mógłbyś przybliżyć jakoś swoją postać. Ile masz lat, z jakiej jesteś wioski, jaka jest natura Twojej czakry, w czym się specjalizujesz (gen/tai/nin jutsu). Jak nie chcesz tego robić publicznie to napisz mi proszę na gg (podane na profilu).
Jak już wspomniano jestem chuuninem z Kraju Wiatru dokładniej z Sunagakure no Sato. Postac to 19-latek a pozostale informacje wolę zostawic na pozniej (tzn. nie widze powodu aby je tu przytaczac). Jezeli zajdzie taka potrzeba bedziemy sie kontaktowac PW lub przez gg.
 
__________________
Straszliwe przeżycia zmuszają do zastanowienia, czy ten, kto ich doświadcza, sam nie jest czymś straszliwym.

Nietzsche
Abeir Lissear jest offline