Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2010, 22:40   #180
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
 
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r's Avatar
 
Reputacja: 1 c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetny
Jeśli pytanie dotyczy kwestii następstw ewentualnego użycia ogni azeriańskich to odpowiedź brzmi nie - ani Erich ani Matias pepeków nie posiadają. Nie wiem jak się zapatrują na tą kwestię inni MG bo moim zdaniem sama idea wyposażania BN'ów w taki atrybut jest dość absurdalna.

@ Marrrt

Mógłbyś gdzieś w tej Twojej ściądze podlinkować mój post z objaśnieniami do ekwipunku, który dostaliście?

EDIT:

Co do ekwipunku chodziło mi tylko o objaśnienia do podarowanego Wam sprzętu. Nie wiem czy był sens dodawać tam całą resztę (raz, że zestawienie jest niepełne, dwa - nieaktualne). Jeżeli ktoś regularnie nanosił poprawki na swoją kartę to wie co ma w ekwipunku. Jeżeli nie - no cóż, ma pecha...

Mój post (a raczej jego druga połowa, popychająca akcję do przodu) zamieszczę późnym wieczorem albo jutro.
 
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.

Ostatnio edytowane przez c-o-n-t-r-a-c-t-o-r : 19-02-2010 o 14:49. Powód: uzupełnienie posta
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest offline