Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2010, 13:23   #31
ZBGfromWPC
 
ZBGfromWPC's Avatar
 
Reputacja: 1 ZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie coś
Kapitan z uwagą słuchał każdego słowa wypowiedzianego przez Ragadańczyka. Słuchał i nie miał zamiaru o nic pytać gdyż to co zostało opowiedziane wystarczało mu. Odezwał się zatem do ogółu:

- Nie wiem jak Wy Szanowni Panowie ale mi słowa pana Joachima wystarczają i wiem, że nas nie zawiedzie, więc i my musimy postarać się by nie czuł on się źle w naszym towarzystwie. Chciałbym też zapewnić Szanowny Panie Loeuwenhoek, że fakt iż jest Pan Ragadańczykiem dla mnie nie ma żadnego znaczenia. Jak już i ja i Wy wspominaliście nie jest to misja, że tak się wyrażę moich marzeń, ale mam zamiar wypełnić ją najlepiej jak potrafię. Nie chcę też wnikać w to kto z jakich przyczyn znalazł się tu. Jesteśmy tu wszyscy i tak też musimy działać wszyscy razem. Połączyła nas wspólna sprawa, którą im szybciej rozwiążemy tym lepiej dla nas a szczególnie dla del Argano.


Zakończył pogładził swój lekko zarośnięty podbródek i spojrzał na resztę towarzyszy, czekając na dalszy rozwój wydarzeń.
 
__________________
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
ZBGfromWPC jest offline