Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2010, 19:08   #2
Nemo
 
Nemo's Avatar
 
Reputacja: 1 Nemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumny
Cytat:
4. Ekwipunek - brak (scenariusz przewiduje, że startujecie od zera, powód na razie nie istotny)
Jak szybko bohaterowie mają szansę nadrobić brakujący ekwipunek? Jego brak czyni sporo klas wysoce niepraktycznymi (właściwie wszystko poza druidem i psionem; magowie i kapłani potrzebują ekwipunku by rzucać czary :P a klasa Artificera kręci się wokół ekwipunku, etc). Miło byłoby wiedzieć, czy uda nam się dobrnąć do zakładanego na dany poziom ekwipunku, czy nie, a wizja braku księgi zaklęć nieco zniechęca do czegoś innego niż Killer Gnome.
Cytat:
2. Postaci zaczynają na poziomie 8 (dopuszczam rasy niestandardowe, klasy prestiżowe itd. ale muszę najpierw wyrazić na nie zgodę, żeby nie było, że namęczyliście się na próżno).
Zezwalasz na zasady retraining z PHB2?



Cytat:
5. Rzuty kostką i dokładne zasady przeprowadzania walk jeszcze muszę przemyśleć, jednak dla przyśpieszenia akcji muszę coś w tej gestii zrobić (zobaczymy co wymyślimy).
Google docs :P

Ogólnie, jestem zainteresowany w stopniu średnim, głównie ze względu na to że ten brak ekwipunku i "luka w historii" czynią mnie nerwowym. Automatycznie kojarzą mi się z wsadzeniem bohaterów do piwnicy jakiegoś zboczonego maga .
 
__________________
A true gamer should do his best to create the most powerful character possible! And to that end you need to find the most gamebreaking combination of skills, feats, weapons and armors! All of that for the ultimate purpose of making you character stronger and stronger!
That's the true essence of the RPG games!
Nemo jest offline