Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2010, 21:45   #8
Nemo
 
Nemo's Avatar
 
Reputacja: 1 Nemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumny
Hrm. Jeśli tak się sprawy mają, to mój krąg postaci zawęża się do tylko kilku. Artificer przy takim podejściu do ekwipunku odpada, chyba że zamiast gotowego ekwipunku, podawałbyś tylko kwotę z jakiej mogę go dla siebie i drużyny ulepić, wyposażając ją w różnego typu dobrodziejstwa. Ten typ, zakładając skrócenie czasu craftowania do "pomiędzymisja", bardzo szybko zamieniłby drużynę w sprawny, dobrze wyposażony oddział wspierany naprawdę porządnymi mocami wspierającymi.
Drugi koncept jest zdecydowanie bardziej samodzielny i nastawiony na robienie z przeciwników tostów; nigdy nie nudzący się gnom iluzjonista . Chociaż znając życie, może się okazać że skończę z jakąś morderczą catgirl Factotum.
I nie wiem jak wy, ale mam ochotę puścić to Ilithidzie miasto z dymem.

Dopuszczasz flaws i traits?
 
__________________
A true gamer should do his best to create the most powerful character possible! And to that end you need to find the most gamebreaking combination of skills, feats, weapons and armors! All of that for the ultimate purpose of making you character stronger and stronger!
That's the true essence of the RPG games!
Nemo jest offline