Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2010, 23:39   #17
BrodaPL
 
BrodaPL's Avatar
 
Reputacja: 1 BrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodze
Zgadza się, ale czasami to są jakieś na prawdę drobne zabiegi w stylu zamiana "autobus" na "bus" :]

Minty? jak pisać takie długie posty? Bo ja to mam wrażenie, że moje opisy sytuacji są za krótkie

Edit 1:
Fajnie by było, jakby udało się wam jakoś tak pisać posty abym wiedział na 100% że coś robicie, gdzieś idziecie czy uciekacie. Dzięki temu może łatwiej było by mi uniknąć nieumyślnego prowadzenia waszych postaci i podejmowania za nie decyzji. Wiem ze swojego nikłego doświadczenia, że jest to proceder bardzo denerwujący.

Edit 2:
I trzeba pomyśleć co zrobić ze Spiderem, bo padł mu monitor i nie ma jak odpisywać w sesji :/
Mógłby mnie ewentualnie instruować co do poczynań swojej postaci, dzięki czemu nie musieli byśmy pauzować sesji. Macie jakieś propozycje?

Edit 3:
I jeszcze jedna sprawa
Kto pomoże mi dopracować ekwipunek? :->
 

Ostatnio edytowane przez BrodaPL : 15-02-2010 o 23:51.
BrodaPL jest offline