Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2010, 00:23   #708
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ogłoszenia:

1. Tura potrwa do soboty godziny 24.00

2. Zostało jeszcze kilka "zagadek". Zobaczymy czy do przyszłego tygodnia wpadniecie na pomysł choć jednej
Jeśli nie, dam jakieś wskazówki

3. Mam nadzieję, ze z dwójki nieaktywnych któreś w końcu się włączy.

4. Aylis jest na razie NPCem, więc podczas rozmów z kapłanem to ja będę nią sterował, choć będę się starał nie włączać jej za bardzo.
Nie chcę zaburzać jej charakteru, który odgrywa Mid.

5. Mam nadzieję, że któraś z osób powróci do nas jeszcze przed zakończeniem sesji. Optymalnie - obie.

6. Na gg jestem zazwyczaj codziennie, choć w ciągu dnia obecność bywa niezwykle chaotyczna.
Regularny jest, w przeważającym stopniu, wieczór.
Najskuteczniej można mnie złapać od godziny 19.00 aż do późna. Dosyć często do 1.00, lecz zdarza się również 2.00 lub kilka minut po tejże godzinie.

7. Jeśli o czymś zapomniałem i będę chciał o tym poinformować, naturalnie umieszczę w tym poście edit.

8. To chyba wszystko.

9. Powodzenia
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline