Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2010, 15:49   #80
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Część z was może pomyśli sobie o ile już tego nie zrobiło: mg odwaliło. Wiem, że po pierwsze długo dość kazałem sobie czekać na ten post. Miał być w zasadzie jeszcze dłuższy ale obciąłem go i niektóre wątki dam w następnym. Specjalnie za bardzo nie opisywałem wnętrza klubu, tu już pole do popisu dla was. Czas wolny - czyli imprezę możecie wykorzystać do woli, jeśli macie jakieś pytania/pomysły to oczywiście pisać na gg. Sam post to w sporej części trybut dla Johnnego z którego muszę przyznać nawet polubiłem, choć na początku miał żyć nie dłużej niż kilka postów Z drugiej strony te smaczki miały was i mnie ponownie wprowadzić w nastrój sesji. Mam nadzieję, że się podobało

ps. postacie JohnnegoTRS(któremu także dziękuję za chęci) i Haszamana zostają jak już mówiłem kolejnymi npc.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 16-02-2010 o 15:52.
traveller jest offline