Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2010, 21:39   #23
Token
 
Token's Avatar
 
Reputacja: 1 Token ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumny
Dobra. Znowu pora na garść ogłoszeń.

Jest okazja bo otrzymałem pierwszą pełną kartę. Szkoda, że póki co tylko jedną. Szczęście, że dobrą. Z niektórymi osobami jestem w stałym kontakcie i orientuje się w sytuacji, więc nie do nich kieruje to co poniżej:
Co z wami? Parę osób się zgłosiło, parę wysłało nawet koncept, który miało poprawić. Od tego czasu nic, a do końca rekruty zostały tylko dwa tygodnie. Nie ma mowy, żebym miał ciągnąć ją jeszcze dalej. Więc lepiej bierzcie się do roboty.

Plus ważna informacja dla tych, którzy chcieliby zgłosić się jako osoby nieobeznane z systemem.
Dzisiaj wspólnie ze Stormem Verminem zrobiliśmy pierwszą część mechaniki. Jutro prawdopodobnie skończymy drugą, więc jedno miejsce zostanie już wyłączone z konkurencji na dobre.
Więc jeśli ktoś faktycznie chce spróbować swoich sił to ostatnia szansa. Póki co nie dostałem jeszcze za wiele kart od graczy bardziej doświadczonych. Więc jeśli ktoś zgłosi się odpowiednio szybko (bo sam też potrzebuje czasu na objaśnienie wszystkiego), może jeszcze znajdzie się dla niego stołek.

Pozdrawiam i do roboty.
 
__________________
And then ...
Token jest offline