Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2010, 15:12   #25
Nemo
 
Nemo's Avatar
 
Reputacja: 1 Nemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumny
Moje leczenie jest nieefektywne w walce, ale poza walką pozwoli reszcie drużyny dość do pełnego zdrowia bez tracenia spellslotów jeśli wziąłeś buffy, to ja moje czary z listy kapłana skoncentruje na nieco mniej przyjaznych efektach.
Może mi umknęło, ale czy MG ma jakieś preferencje odnośnie formy karty? Bo właśnie wypełniam PCProfilera i nie jestem pewien czy robić to dalej, czy pisać po prostu w PW.

Aha, jeśli chcesz mieć monopol na magie kapłańską w drużynie to spokojnie, mogę przerzucić się na mój build czarodzieja, w sumie to tak będzie lepiej.

EDIT
Kartę podeśle koło północy, teraz ledwo na oczy widzę i idę się zdrzemnąć.
Czarolistę podeślę już jutro .
 
__________________
A true gamer should do his best to create the most powerful character possible! And to that end you need to find the most gamebreaking combination of skills, feats, weapons and armors! All of that for the ultimate purpose of making you character stronger and stronger!
That's the true essence of the RPG games!

Ostatnio edytowane przez Nemo : 19-02-2010 o 17:11.
Nemo jest offline