Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2006, 00:19   #107
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
mój nick- Lhianann w sumie wziął się z potrzeby wymyślenia imienia dla dośc specyficznej postaci, o mocnych celtyckich korzeniach.
I tak w trakcie grzebania po sieci w ramach inspiracji przypomniałam sobie o dość specyficznej linii krwii w wampirze - Lhiannan. <skądinąnd celtyckiej;p>
Żeby nie robić zżynki zbyt perfidnej przemieściłam literkę N i tak powstało...
Potem przy rejestracji na pewne forum stwierdziłam, ze mam dość bycia rozpatrzywaną pod mym starym nickiem z którym sie już wiązało za dużo rzeczy, postanowiłam go zostawic dla węższego grona znajomych i użyłam włanie Lhian.

Co do różnych dziwnych imion swego czasu posiłkowałam się łaciną i francuskim do robienia dziwnych miksów...
chociażby...

Ardea Argentus <północna czapla> postac do Changelinga, bardzo dziwna Sidhe z domu Fiona

a swego ulubionego zestawienia imienia nie zdradzę, bo mam nadzieję, że je wraz z jego właściwościami wykorzystam tu na forum w jakiejś sesji...
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem