Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2010, 20:13   #11
Serge
 
Serge's Avatar
 
Reputacja: 1 Serge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Po tak ciężkim myśleniu, które doprowadziło nas do wniosku, że rekrutacja jeszcze otwarta (zwłaszcza, że nie jest w archiwum) możemy spocząć na laurach i w nagrodę ustawić się w kolejce po batonik "Kinder Pingin".
"Kinder Pingin" to masz w Old Chic, Asch . A żeby nie spamować, to napiszę, że wstępnie się zgłaszam, bo z Wilkołakiem nigdy wcześniej nie miałem do czynienia, a chciałbym się nauczyć w to grać. Nie wiem tylko, czy w ogóle będziesz chciał czytać moje wypociny, bo nie mam pojęcia o tym systemie. W razie czego będę Cię łapał na GG żeby dogadać szczegóły .

Twoja rekrutacja bardzo mnie zainteresowała - dawno żadnej tak dobrze mi się nie czytało . Mam nadzieję, że podołam i "spłodzę" coś, co Cię zainteresuje i dasz mi szansę wejść do gry. Wstępnie Homid, a ze względu na miejsce, gdzie obecnie mieszkam - Fianna jest mi najlbiższa (a w każdym razie tak mi się wydaje).

Do deadline'u rekrutacji już niedaleko, w każdym razie postaram się stworzyć coś satysfakcjonującego.

Pozdrawiam serdecznie!
 
__________________
Non fui, fui. Non sum, non curo.
Serge jest offline