Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2010, 13:08   #20
Endless
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 1 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
Ważne!
Do sesji przysłano mi w sumie 13 kart, spośród których sporo było naprawdę dobrych. Jak już pisałem wcześniej, sesja przewidywana była dla max. 5 graczy. Po dłuuugim przemyśleniu zdecydowałem się przyjąć 6 graczy. Ci, którzy przyjęci nie zostali - nie rozpaczajcie Jeżeli będę potrzebował dodatkowych graczy, zwrócę się do was z propozycją dołączenia.
Spośród tych 13 kart wybrałem 6 wg mnie najlepszych kart, co nie oznacza, że z bólem serca nie odrzuciłem reszty.

Lista przyjętych graczy:
Suryiel
Mizuki
Famir
Bronthion
Boyos
Tamaki

Pozostaje mi podziękować wszystkim chętnym, którzy się zgłosili i życzyć dobrej zabawy przyjętym osobom. Czytając wasze karty byłem naprawdę zadowolony ^.^
Niedługo pojawi się temat z sesją i pierwszy post

Rekrutacja do zamknięcia. Dziękuję
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....

Ostatnio edytowane przez Endless : 20-02-2010 o 13:40.
Endless jest offline