Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2010, 16:53   #1
Endless
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 1 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
[Komentarze] The Hunger

Witam!

Lista przyjętych graczy:

Suryiel - Arashi Sora
Mizuki - Fujikage Suiren
Famir - Kuchiki Mitsuo
Bronthion - Shihase Muiro
Boyos - Shimizu Yuki
Tamaki - Tentoumushi Takara

Witam wszystkich graczy. Wybór i akceptacja waszych kart to był dla mnie naprawdę duży problem, gdyż było dużo dobrych pomysłów ^.^ Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się układała pomyślnie, a dzięki sesji zarobię parę punkcików reputacji (oczywiście, jeżeli będziecie tacy szczodrzy )

Czas na formalności:
1. Dialogi, przemyślenia itp piszemy kursywą.
2. Używamy w miarę cenzuralnego słownictwa.
3. Wszystkie dialogi między postaciami graczy tworzycie ze sobą, np. na gadu lub google docs
4. To samo tyczy się ewentualnych starć między waszymi postaciami
5. Jeżeli walczycie z przeciwnikami, walkę opisujecie ze mną, chyba że pozwolę wam wykazać się kreatywnością
6. Mam nadzieję, że gramy do końca i nie będzie przypadków, w których ktoś zrezygnuje bo mu się znudzi! Jesteśmy ludźmi dorosłymi, także bierzemy odpowiedzialność za swoje zobowiązania
7. Unikamy tzw. "godmode'ingu"! To jest ble! fuj! i w ogóle...

To by było na tyle. Moje GG:178394
Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję, że nie będziecie narzekać na mnie, jako waszego Mistrza ^.^
Prosiłbym także, aby w miarę możliwości samemu uzupełnić swoje karty
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....
Endless jest offline