Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2010, 18:02   #122
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Do środy... yyy ?? [panikuje!!] spoko, jakoś dam radę wszystko napiszę jutro, wyślę Sekalowi a on to uzupełni swoją postacią i wklei pod tytułem: "Noah i Rowena" albo odwrotnie może być?? inaczej ja na 100% nie dam rady :/ albo z mojej strony będzie to bardzo krótki i mało treściwy post.

P.S. Tak, wiem, to zabrzmiało jak ultimatum. Ale nie jest. To tylko stwierdzenie faktu, że jak się budzę o 6 rano to dopiero gdzieś w okolicach 7 wieczorem mam czas usiąść w ogóle. I to wszystko w czasie angielskim, czyli godzinę wcześniej niż w Polsce

Witamy cię ciepło Eleanor w naszym gronie wyrzutków Mam nadzieję, że spodoba ci się nasze towarzystwo.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline