Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2010, 16:15   #25
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Dostałem już kilka całkiem niezłych kp, poczekam do końca rekrutacji z dosłaniem reszty przez zainteresowanych. Postanowiłem także odkryć nieco ze scenariusza sesji, może to zachęci innych potencjalnych graczy. Zamierzam kontynuować akcję z mangi. Tak więc nastawcie się, że będziecie rosnąć w siłę, spotkacie Vizardów oraz większość z kultowych postaci mangi, (Ichigo, Rukia, Abarai i inni.) Akcja z mangi jeszcze się nie skończyła, dlatego sesja ma nazwę "Nowy Początek" resztę, która wiedzy powinniście domyśleć się z wstępu. Więcej nie mogę nic ujawnić, żeby nie popsuć Wam zabawy. Ban-kai oczywiście osiągniecie. W dodatku mam konkretne przesłanki dla których nie możecie zaczynać Vizardami. Mam nadzieję, że rozbudziłem nieco waszą ciekawość. Został jeszcze tydzień rekrutacji. Jestem otwarty na pomysły i propozycję, jeżeli macie jakieś, to po prostu mi je opiszcie i zobaczymy co się da z nimi zrobić. Tak więc czekam na KP i wasze pomysły.
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"

Ostatnio edytowane przez Manni : 21-02-2010 o 16:16. Powód: Literówka
Manni jest offline