Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2010, 18:36   #8
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Chciałbym poruszyć pewną sprawę... po przeczytaniu posta Suryiel wydaje mi się, że troszkę... pobawiła się za dużo :P Z tego co wiem mieliśmy opisać pierwszy atak i przede wszystkim... pozwolę sobie zacytować fragment posta MG w tych komentarzach.

"7. Unikamy tzw. "godmode'ingu"! To jest ble! fuj! i w ogóle..."

Zabiłaś dwóch pustych z palcem w nosie... a przepraszam, z jabłkiem w ręku i jeszcze ich wyśmiałaś. Jesteśmy wszyscy początkującymi shinigami i raczej nie powinniśmy odstawiać takich cudów. Wiem, że 11 oddział to narwańcy i "koksy" ale nie przesadzaj proszę xP

Edit.
Zapomniałem jeszcze dodać, że po zabiciu tych dwóch pustych reszta uciekła... no błagam, bez przesady.
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline