Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2010, 19:53   #14
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Mogę się do kolejnej rzeczy przyczepić... ?:> Chodzi mi o Twój podkład muzyczny Famir. Muzyka powinna być dodatkiem, tłem. Spójrz na utwory jakie dodal MG, w pierwszym głos jest bardzo łagodny i spokojny... pierwsze skrzypce grają dźwięki przez co osoba czytająca nie rozprasza się. Drugi... w drugim już więcej wokalu, ale jeszcze się to jakoś trzyma, przynajmniej mnie to nie rozpraszało.

Za to u Ciebie wokal jest bardzo wyraźny, czytając posta gubiłem się po drodze... słowa piosenki wbijały mi się między zdania nie wszystkie utwory, które są normalnie bardzo dobre nadają się do posta, do bycia tłem. Już lepiej sprawdzałby się sam instrumental

Nie chcę wyjść na kogoś kto się wszystkiego czepia, po prostu mówię wprost co mi nie pasuje ^^ tak samo się nie krępujcie w moim kierunku
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline