Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2010, 22:58   #175
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Wydawało mi się, że pomysł ze skarbem golemów jest prosty. Jednak jak pisałem już MadWolfowi, przysporzył wam więcej kłopotów niż myślałem. Miałem jeszcze kilka pomysłów, by utrudnić wam życie, ale zrezygnuje z nich. Po pierwsze dlatego, że tempo sesji spadło troszkę, a poza tym MadWolf zgłasza, że będzie miał utrudniony dostęp o netu. Dlatego też uznałem, że nie ma co przedłużać wędrowania po podziemiach.
Obecnie jesteście już w skarbcu. Przed wami stoją trzy postumenty, a na nich trzy obiecane atrefakty. Dookoła jednak siedzi ośmiu uśpionych gigantów. To od waszego postępowania zależy czy się obudzą.
Radzę się dobrze zastanowić co zrobić, gdyż gigantów jest bardzo złatwo zbudzić. A jak już się to stanie, raczej nie da się im wyjaśnić, że przysłał was tu ich umierający król. Powodzenia
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline