Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2010, 00:30   #1
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
[Fantasy, autorska, storytelling] Na Ratunek 2

Witam!

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=LTgRm6Qgscc[/MEDIA]


Poszukuję jednego-dwóch graczy, którzy wspomogą swoją wyobraźnię moją sesję "Na Ratunek 2". Normalnie powyżej byłby ładny wstępniak, ale ponieważ to druga część sesji, to pozwalam sobie pominąć ten element klasycznej i przepisowej rekrutacji. Wierzę, że zainteresowani dotrą zarówno do części pierwszej, jak i drugiej "Na Ratunek!" (obie sesje są w dziale fantasy, do innych sesji które prowadzę lub współprowadzę można dotrzeć przez mój profil).

Od idealnego kandydata oczekuję:
- zaznajomienia się z częścią pierwszą (może być pobieżna!!!) "Na Ratunek!";
- napisania porządnej historii postaci. Proszę od razu zaznaczać do którego świata wasza postać należy. Aha i jeszcze jedno: miło by było, gdyby historia waszej postaci zahaczała jakoś o to co działo się w sesji (wasza postać może być np. detektywem wynajętym przez Persona, a nawet samym Personem!);
- wyobraźni;
- pełnoletności;
- wyrozumiałości (tak, nie zawsze mogę poświęcić LI tyle czasu ile bym chciał!);
- trzyletniego doświadczenia na podobnym stanowisku ))

W zamian obiecuję:
- pot, krew i łzy;
- niezapomnianą sesję w klimacie fantasy/XIX wiecznej Anglii i Ameryki;
- możliwość wpływania na świat, a nawet współtworzenia go

Jeżeli nadal nie jesteście przekonani, to polecam porozmawiać z osobami już grającymi w sesji, a to z dwojakiego powodu. Po pierwsze (i nie ma co do tego żadnych wątpliwości) i tak będziecie z nimi grać, dobrze więc ich poznać. Po drugie są to gracze, którzy wiedzą jak prowadzę, co lubię, a czego nie lubię itd.

I jeszcze technikalia:
- rekrutacja jest otwarta dopóty, dopóki nie znajdę przynajmniej jednego gracza do świata Fantasy;
- gotowe karty postaci proszę przysłać albo na PW albo na mojego maila borze@o2.pl (w temacie proszę dać "Na Ratunek 2" + wasz nickname z LI);
- avatary nieobowiązkowe, ale mile widziane.

I to chyba tyle. Wszelkie pytania do mnie możecie kierować przez PW/mail'a/gg (do wyboru do koloru! Jedyne o co proszę, szczególnie jak korzystacie z ostatniej opcji, to o przedstawienie się kim jesteście, bo mam zwyczaj blokować obce numery :P), choć w najbliższym tygodniu proszę nie spodziewać się odpowiedzi przed 22:00.
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 22-02-2010 o 08:40.
woltron jest offline