Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2010, 12:28   #602
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Na prośbę MG zamieszczam mój plan na przekonanie Arabów aby wpuścili mnie do środka. Na początku przedstawię się tylko imieniem i powiem, że niedaleko tutaj mieszkam. Przeproszę ich za kłopot i sprzedam im historię, jak to mojej małej córce (6 letniej) uciekło zwierzątko (szczurek) gdy pokazywało je swoim kolegom i podobno jak mała widziała jak wbiega do mieszkania. Jeszcze raz przeproszę ich za kłopot i powiem, że musiałem tutaj przyjść bo moja córka strasznie rozpacza, a ja nie mogę na to patrzeć. Spróbuję wzbudzić w nich współczucie, żeby pozwolili mi wejść i rozejrzeć się w poszukiwaniu szczurka córki ... jak się znajdę już w środku to będę mógł rozejrzeć się czy jest sarkofag, albo przynajmniej czy są ślady wskazujące, że tutaj był.

Ponieważ post były w tym wypadku raczej krótki i pisany na siłę, to uznaję że lepiej właśnie tutaj to streścić niż praktycznie rozpisywać się w osobnym postcie o niczym.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline