Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2010, 14:05   #27
BoYos
 
Reputacja: 1 BoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputację
Famir ciekawi mnie siła Twojej postaci. By nie przekoksić swojej (a powiem , że jest ona ustawiona tylko pod walkę kidou) wzięłem tylko hadou no 58 (tenran) za najsilniejsze i 58 bakudou. Aby było wyrównanie (ponieważ po akademii prawdopodobnie nie było czasu by odpanować do końca tych oto kidou) dodałem , że nie umiem ich w 100%. Aby jeszcze jednak troche zmniejszych siłe itp. to moja postać nawet nie sięga po zanpaktou bo po prostu nie umie dobrze walczyć wręcz.

Cholernie zaskoczył mnie fakt posiadania przez Ciebie zarówno Hadou i Bakudou na poziomie 60+ , dodatkowo domyślam się , że walczyć mieczem jako tako umiesz.

Wypadałoby podkreślić , że Hadou 60te + to Hadou z "wyższych" półek. Generalnie widzieliśmy tylko jak używała (teraz mówię o Soren Soukatsui) Kuchiki Rukia , która jest na poziomie 3-4 oficera. Wedle rekrutacji , akademie powinniśmy skończyć tydzień przed początkiem sesji (na oko). Czy mam z tego rozumieć , że siłą dorównujesz już takim osobą?

Teraz sprawa Bakudou. Generalnie każda postać ma swoje specjalizacje. Bakudou jak każdy wie są to techniki tarcz lub wiązań i mało mają ze sobą wspólnego. Twoja 61 ścieżka wiązania została przeprowadzona bez zachwiań reiatsu i podobnych spraw. Tego Bakudou też używała tylko Rukia i Byakuya , co potwierdza mój domysł , że jesteś na bardzo wysokim poziomie.

Dodakowo każdy z tych technik zabiera masę reiatsu (na co wskazuje nr. 60+) , a Ty użyłeś ich raz po raz.

Pytanie które zadałem Endlessowi , to czy ukończyłeś Akademie wcześniej niż my. Otrzymałem odpowiedź negatywną.

W takim razie wytłumacz mi proszę , czemu Twoja postać potrafi tak zaawansowane Kidou

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi :]
 
BoYos jest offline