Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2010, 01:38   #86
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Chyba się przepracowałem z tym myśleniem. Nawet nie wiem czy znów dobre założenia zrobiłem, bo perspektywa Harapów jest skomplikowana
Mam nadzieję że przetrwamy 1 rundę po której coś więcej się już wyklaruje, ale generalnie siostrzyczki współpracują chyba z tym złym...cieszyły się z tortur wiedząc co nastąpi ( atak,) powtsrzymując ochronę Harapa ( tego co torturował) tak jakby działały po przeciwnej stronie. Może to tylko uśmieszek sadystycznych panienek, ale halflingi zwracają uwagę na takie rzeczy poza tym wizja, że szef czeka tyle czasu i dybie na okazję do ataku wydaje mi się mało przekonująca. Podstawieniec musiał opuścić karczmę i namieszać w nocy zanim prawdziwy przyszedł, poza tym prawdziwy harap zachowywał by się mniej wiecej tak jak robił to ten co przesłuchiwał, dociekał co się dzieje i dlaczego giną chronieni ludzie. Fałszywiec rozpierniczał by dalej, albo wyciągał info bez pozbywania się ludzi których można wykorzystać. Tupik ma zadatki na szefa więc wczuwa się w Harapa strach myśleć co z tego będzie...
 
Eliasz jest offline