Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2010, 12:15   #14
Mal
 
Mal's Avatar
 
Reputacja: 1 Mal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodze
Roni, dziękuję za trzecią kartę. Te trzy postacie, których karty otrzymałem dotychczas, to faceci. Jeden pochodzi z Niemiec, drugi z Rosji, a trzeci z Ameryki Północnej (być może coś ulegnie zmianie). Teraz czekamy na pozostałych graczy. Mile widziane byłyby postacie kobiece, starcy, dzieci. Nie zamierzam się spieszyć. Jeśli wszystko będzie szło w takim tempie jak dotychczas, sesja rozpocznie się po 15-tym marca. Gwarancji nie daję.

Bolokantak: nie mam jeszcze zdjęcia Twojego bohatera.

Termin nadsyłania kart przesuwam do 10-ego marca.

Zapomniałem zaznaczyć bardzo ważną rzecz w pierwszym poście rekrutacji: może się okazać, że ta sesja będzie zawierała treści nieodpowiednie dla dzieci. Jeśli któryś z potencjalnych graczy jest dzieckiem, być może powinien dobrowolnie zrezygnować z gry, albo grać pod nadzorem rodziców.
 

Ostatnio edytowane przez Mal : 25-02-2010 o 16:34.
Mal jest offline