Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2010, 00:33   #89
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Chciałbym zaznaczyć iż to że Tupik krzyczy o ochronie Harapa niekoniecznie znaczy, że faktycznie zamierza chronić któregokolwiek. Jak si bliżej przyjrzeć sytuacji to nie wiem czy chciałbym kolejnej takiej sytuacji w której rozbrojeni idziemy na spytki do szefa
Nie wiem jak daleko MG chce pociągnąć akcję w każdym razie okrzyk nie oznaczał, że halfling nie będzie się starał a pozbycie się obu Harapów. Być może to faktycznie dobra okazja, nie mówiąc już o tym, że orginalny Harap wciąż chciałby od nas 300 marek... poza tym nie wiem czy po tym zamieszaniu, dla przykładu nie zrobi czystki z każdym ocalałym...
oczywiście wszystko będzie zależeć od rozwoju sytuacji i nadarzających się okazjach...
Piorun Kulisty ! - sygnał oznaczający pozbycie się wszystkich głównych celów... - ale do użycia gdy realnie będzie szansa wykończyć obu harapów ... i wyjść jeszcze z tego cało jak nie to może uda się uciec...
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 27-02-2010 o 00:37.
Eliasz jest offline