Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2010, 01:48   #43
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Odpiszę wtedy kiedy będę miał czas.
Na razie zrezygnowałem z sesji "Byc jak Robin Hood' by móc wygospodarować czas na odpisanie do sesji gdzie jestem MG.


Icarius podając jakaś wiadomość bądź łaskaw przedstawiać ją tak jak brzmiała ona naprawdę, nie że "odpisze dziś w nocy" a :
ango
2010-02-23 21:14:23
na li zajrze na dłużej w nocy

Własne interpretacje tego co napisałem proszę przedstawiać jako właśnie własne interpretacje, a nie jako moje deklaracje.

Icarius, radzę również ujednolić swoje stanowisko przedstawiane w rozmowach prywatnych ze mną z tym prezentowanym na forum, w komentarzach. Bo diametralnie się różnią.

Sam zostałeś dokooptowany do sesji po zamknięciu rekrutacji, gdy grono jej uczestników było już niejako "pełne" jak przypominam, więc prezentowanie wiecznych pretensji jest co najmniej nie na miejscu.

Udział w sesji nie jest obowiązkiem, więc Icarius rozważ ponownie udział w niej, jeśli mój styl ci nie odpowiada cóż... Jest wielu innych znakomitych MG na forum, którzy zapewne lepiej spełnią pokładane w nich przez ciebie nadzieje.

Mam nadzieje że jest to wystarczająco wyraźne i jasne przedstawienie mojego stanowiska.

To tyle.

Najwcześniejszy termin jaki mogę wygospodarować to niedziela-poniedziałek.

Niestety.

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 27-02-2010 o 02:42.
Arango jest offline