Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2010, 14:05   #44
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arango Zobacz post
Icarius podając jakaś wiadomość bądź łaskaw przedstawiać ją tak jak brzmiała ona naprawdę, nie że "odpisze dziś w nocy" a: na li zajrze na dłużej w nocy
Faktycznie napisałeś że zajrzysz na dłużej co dla mnie było równoznaczne z "w końcu odpisze". Tym bardziej że padło jako odpowiedź:I: co dalej z sesją?
A: na li zajrzę na dłużej w nocy

Skoro sesja jest opóźniona a ty "zajrzysz na dłużej" to jak miałem to interpretować? Tym bardziej że nigdzie nie padło "zajrzę" ale nie wiem czy odpiszę. Co prawda nie padło też odpiszę ale to kwestia interpretacji.

Cytat:
Napisał Arango Zobacz post
Własne interpretacje tego co napisałem proszę przedstawiać jako właśnie własne interpretacje, a nie jako moje deklaracje.
Dobrze masz rację była to moja własna interpretacja. Moim zdaniem logiczna nie mniej jednak moja.


Cytat:
Napisał Arango Zobacz post
Icarius, radzę również ujednolić swoje stanowisko przedstawiane w rozmowach prywatnych ze mną z tym prezentowanym na forum, w komentarzach. Bo diametralnie się różnią.
Arango myślę że subtelne zarzucanie mi dwulicowości to przesada.
Bo stanowisko się zmienia z upływem czasu i/lub zdarzeń w tym przypadku poczułem się z deka olany brakiem wpisu w środę. Bo oczywiście mylnie cie zinterpretowałem i zrozumiałem to jako deklarację. Ja po prostu jestem słowny i terminowy niezależnie czy sprawa dotyczy życia prywatnego,interesów (prowadzę firmę) czy rozrywki jak LI. A skoro już ktoś terminowy nie jest powinien o tym uprzedzić bądź użyć magicznego słowa przepraszam w komentarzach.Mamy XXI wiek wejść na 5 minut każdy może kwestia chęci. A terminy niezależnie czy raz na tydzień czy raz na dwa obowiązują chyba wszystkich prawda.... Ok ja rozumiem że możesz nie mieć czasu ale uważam że powinieneś coś o opóźnieniach wspominać w komentarzach. (to jest całe moje zdanie z posta powyżej które odebrałeś jako bóg wie jaki atak).

Cytat:
Napisał Arango Zobacz post
Sam zostałeś dokooptowany do sesji po zamknięciu rekrutacji, gdy grono jej uczestników było już niejako "pełne" jak przypominam, więc prezentowanie wiecznych pretensji jest co najmniej nie na miejscu.
Pełna nie pełna spytałem się czy mogę dojść dostałeś KP przyjąłeś. Mam się czuć z tego powodu gorszy? A w zasadzie jestem gorszy z tego co sugerujesz... I jak rozumiem jako "gorszy" nie mam prawa mieć własnego zdania nawet w banalnej sprawie nie trzymania się terminów.

Być może teraz ja przesadzam ale twój post to w zasadzie jeden wielki atak na mnie. A sprawa dotyczyła tylko braku oznak życia z twojej strony.

Cytat:
Napisał Arango Zobacz post
Udział w sesji nie jest obowiązkiem, więc Icarius rozważ ponownie udział w niej, jeśli mój styl ci nie odpowiada cóż... Jest wielu innych znakomitych MG na forum, którzy zapewne lepiej spełnią pokładane w nich przez ciebie nadzieje.
Słuchaj jeśli chcesz mnie wywalić z sesji, za to że mam swoje zdanie na temat terminowości i że uważam że jesteś trochę nie fair, to zwyczajnie to powiedz.Myślę że cie chyba trochę poniosło w tym poście. Ja generalnie chciałbym grać dalej o ile ta wymiana "uwag" tego nie przekreśla czy nie stawia mnie w gorszej sytuacji w grze.

I na koniec ja rozumiem że jesteś MG masz swoje lata życie itd. Co nie zmienia faktu że skoro w twój nazwijmy to projekt ktoś się angażuje poświęca również swój czas. To należy mu się chociaż krótka notka o zmianie terminu. Bądź jakieś zwyczajne wyjaśnienie czy zwykłe przepraszam. A na pewno nie należy mu się atak. Cóż pewnie byłeś zmęczony(ten maraton w pracy) stąd taki a nie inny dobór słów. Mam nadzieję że potrafisz spojrzeć na to obiektywnie i cała sprawa nie stanowi problemu.

Pozdrawiam
 
Icarius jest offline