Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2010, 09:04   #17
Mr.Aru
 
Mr.Aru's Avatar
 
Reputacja: 1 Mr.Aru nie jest za bardzo znanyMr.Aru nie jest za bardzo znanyMr.Aru nie jest za bardzo znanyMr.Aru nie jest za bardzo znanyMr.Aru nie jest za bardzo znanyMr.Aru nie jest za bardzo znanyMr.Aru nie jest za bardzo znany
Lynn "Princeska" Kortney - Starszy szeregowy - Snajper
Maks "Whisper" Wilanowski - szeregowy - strzelec wyborowy
Mia ‘Jinx’ Winter - HWO/sprzętowiec - kapral

Powyżej trzy postacie, których KP są już zatwierdzone. Jeżeli Mekow bądź inny kandydat na snajpera napisze lepsze KP niż "Whisper" bądź "Princeska" to przejmuje robotę jednego z nich, a nieszczęśnik będzie miał reclassa. Wszystko jasne? : )

I proszę się nie zrażać. Każde KP jest dobre. Ja mam po prostu pewne swoje upodobania i to według nich będę je oceniał

No jak na razie trzech ludzi jest. Dwóch snajperów jest OK. Taka liczba mi odpowiada, więc jeżeli ktoś jeszcze chce taką robotę to musi przebić KP jednego z powyższych strzelców wyborowych : )

Mamy też jedną panią grającą jako Heavy Weapon Operator ze Smart Gunem i profesją dodatkową SPRZĘTOWIEC (taka złota rączka, niemalże mechanik).

Discordia. Może zrobiłabyś babkę z jajami z miotaczem ognia? : )

Tak czy siak MOIM SKROMNYM ZDANIEM potrzebni są :

Medyk
Drugi HWO - najlepiej flamethrower (Można wymyślić inną HW)
Zwykły szturmowy marines!
Mechanik/informatyk

Discordia - co do pisania : Jeszcze nie jest to ustalone tak jak wiele rzeczy, ale myślę, że będą to góra dwa soczyste posty w tygodniu.

EDIT : Jest informacja, że pewien człowiek pisze KP medyka.
 
__________________
I have bad feelings about this...

Ostatnio edytowane przez Mr.Aru : 28-02-2010 o 09:07.
Mr.Aru jest offline