Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2010, 14:00   #125
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Dobra, uwaga, z powodów osobistych zawieszam sesję na czas nieokreślony. Jak widać na załączonym obrazku, nie daję sobie rady z prowadzeniem tej sesji. Widocznie koncept mnie przerósł. Do tego jeszcze opuściła nas Alathriel, a jej postać była włączona w fabułę ściśle i musiałabym zając się opisywaniem działań kolejnego NPC.

Dziękuję wszystkim graczom za zaangażowanie, za chęć współpracy i wbijanie mi szpileczek.

Przede wszystkim WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla Kerma, który mimo fochów, był przez dłuższy czas jedynym graczem pchającym tę sesję do przodu. Do miłego przeczytania Kerm ;]

Thanks also going to Woltron, który swoimi paskudnymi planami tak pięknie utrudniał drużynie życie ;] Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś gdzieś się spotkamy w jakieś sesji, żeby się komuś ponaprzykrzać.

Dziękuję Hawkowi i Lhinace, którzy wyrazili ostatnio chęć gry i przepraszam, że niestety nie zaspokoiłam waszych 7th-owych potrzeb ;p

Wdzięcznam też za udział Ali, Kellego, WieszKto i migdała, którzy mieli swój wkład w sesję, większy lub mniejszy, szkoda, że jakoś nam się nie ułożyło.

Przepraszam jeszcze raz, bo wiem że włożyliście duoża czasu i pracy w karty i odpisywanie.

Do zobaczenia gdzieś w czeluściach li ;]!!

PS. Notek nie rozdam, bo cenię Was wszystkich bardzo wysoko i zasłodziłabym komentarz o 'Waszych osobach nieziemsko, a nie chcę być posądzona o lizodupstwo ;p
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline