Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2010, 20:39   #24
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Werble....

Nadszedł czas by ogłosić wyniki. Daliście mi ciężki orzech do zgryzienia, otrzymałam wiele świetnych kart. Postanowiłam przyjąć do sesji 5 osób, gdyż nie mogłabym zdecydować którą z tej piątki kart odrzucić. Reszta też na ogół była bardzo dobra, podobała mi się szczególnie postać Blanco Twofoot'a której twórcą był sickboi. Gdyby ktoś z sesji się wykruszył zwrócę się do Ciebie jeśli nadal będziesz miał ochotę grać, więc można powiedzieć, że jesteś graczem rezerwowym.

A oto lista zwycięzców w kolejności alfabetycznej
- Ekotorbacz
- Kelly
- Kirholm
- Lhianann
- Makuleke


Jeszcze raz pochwalę was za świetne karty. Pierwszego posta oczekujcie jutro, chyba że coś mi wypadnie to dam wam znać. Ci których gg nie mam, odezwijcie się do mnie, chcę mieć szybki kontakt z wami

Pozdrawiam!
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 28-02-2010 o 20:44.
Redone jest offline